Samsung Galaxy Z Flip 3 5G Modüllerine Ayrıldı, Bakın İçinden Neler Çıktı!

Samsung’un geçtiğimiz hafta tanıttığı yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip3, en merak edilen telefonlardan biriydi. Eski kapaklı akıllı telefonları andıran tasarımı, lakin esnek ekranıyla bir arada bu kullanım biçimini yenilikçi forma uyarlamasıyla ilgi odağı olan Galaxy Z Flip3, çok geçmeden modüllerine ayrıldı.

PBKreviews isminde bir YouTube kanalı tarafından modüllerine ayrılan Galaxy Z Flip3, 9 dakikalık görüntü sürecinde tüm içeriğini gözler önüne seriyor. Galaxy Z Flip 3’ün hem art kasasının hem ekran panelinin yerinden çıkartıldığı görüntüde, telefonun art ekranı ve kameraları da yerinden çıkartılıyor.

Bilhassa art plakası ve ekranının çizilmesi durumunda basitçe değiştirilebildiği görülen Galaxy Z Flip 3’ün içeriğindeki bileşenlerin birbirine epey yakın formda yerleştirildiği görülürken, tekrar de kullanılan özel aletlerle süratlice açılabilmesi, telefonun tamir edilebilirlik puanına tesir edecek cinsten. Galaxy Z Flip 3 görüntüsünün tamamını çabucak üstten izleyebilirsiniz.

Yorum yapın