Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Kıymetli Özelliği, “Ucuz” Xiaomi’ye mi Geliyor?

Xiaomi Mi 11 Lite’ın zati 2 farklı versiyonu var. Biri 5G, oburu 4G olarak kullanıcılara sunulan Xiaomi Mi 11 Lite, ülkemizde de çokça aranan telefonlardan biri. Bilhassa uygun fiyatı ve sahip olduğu özelliklerle birlikte fiyat/performans noktasında tercih edilen Xiaomi Mi 11 Lite’a artık yeni bir “şaşırtan” üst seviye bir özellik eklenebilir.

Ortaya çıkan birtakım sızıntılara nazaran Xiaomi, yeni bir Mi 11 Lite sürümü üzerinde çalışıyor. “Xiaomi Mi 11 Lite NE” olarak anılabilecek olan bu telefonda, Samsung’un yeni tanıttığı Galaxy Fold 3‘ten de bir özelliği bünyesine katabileceği konuşuluyor.

Sızıntılara nazaran Xiaomi Mi 11 Lite NE (New Edition – Yeni Sürüm), 1080×2400 piksel çözünürlüğüne sahip olacak ve 90Hz ekran tazeleme suratı içerecek. Ayrıyeten Snapdragon 778G işlemciden güç sağlayacağı söylenen telefonun, ön kamerası ise tıpkı Galaxy Z Fold3’teki üzere “ekrana entegre” olarak gelebilir.

Daha evvel Samsung Galaxy Z Fold3 incelememizde de gösterdiğimiz üzere, bu telefonda ön kamera ekrana entegre biçimde çalışıyor ve kamera kullanılmadığında, bu delik ekran imajı ile dolduruluyor. Şayet olur da bu özellik esasen halihazırda büyük rekabetçi Xiaomi Mi 11 Lite”ın yeni sürümüne gelirse, sahiden de büyük olay olur, diyelim ve bekleyelim.

Yorum yapın