Samsung’un Yeni Kalemi S Pen Pro, Tanıtımından Çabucak Evvel Sızdı!

Samsung, Galaxy S21 Ultra‘nın lansmanı sırasında daha büyük ve daha âlâ özelliklere sahip S Pen Pro üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Lakin şirket yeni kaleminin özelliklerini bilinmeyen tutmuştu. Ta ki şimdiye dek…

S Pen Pro, özellikleriyle sızmış durumda. Buna nazaran S Pen pro’nun ucu 0.7 mm kalınlığında olacak ve 4096 basınç kademesini destekleyecek. Katlanabilir aygıtların ekranına ziyan vermeyecek olan S Pen Pro, Galazy Z Fold 3 ile de çalışabilecek. Ayrıyeten kalemin şarjı için bir USB-C portu da üzerinde bulunacak. Öte yandan uyumlu Galaxy akıllı telefonların kılıflarına manyetik olarak da takılabilecek olan S Pen Pro, böylelikle bu yolla da şarj edilebilecek. S Pen Pro’nun fiyatının ise İngiltere’de 70 pound olacağı sav ediliyor.

  • Galaxy S Serisi Akıllı Telefonların Evrimi

Başka yandan Samsung’un Galaxy Z Fold 3 için özel bir S Pen hazırladığı da biliniyor. Daha evvel böylesi bir açıklamada bulunan şirketin, bu aygıtla S Pen Pro’dan ne üzere farklar ortaya koyacağı şimdilik meçhul. Bunları 11 Ağustos‘taki Samsung Unpacked etkinliğinde Galaxy Z katlanabilir telefonlarını tanıttığında öğrenebileceğiz.

Yorum yapın