Trendyol Express Müşteri Hizmetleri 2022

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri içeriğimizde 2022 yılı itibariyle Trendyol’un alt kuruluşu olan Trendyol Express’in Müşteri Hizmetleri numarasını aktaracağız. Trendyol Express şirketi ülkemizin en önemli e-ticaret şirketlerinden olan Trendyol’un kargo dağıtım ağı için 2018 yılında kurduğu bir şirkettir. Trendyol Express sahip olduğu eğitimli personelleriyle Trendyol şirketinden satılan ürünleri müşterilerine kargolamaktadır.

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri
Trendyol Express Müşteri Hizmetleri

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri numarasına 0850 759 15 15 hattan ulaşabilirsiniz. Diğer yandan şirket iletişim formunu dolduran ve iletişim bilgilerini bırakan müşterilerine de doldurulan formun ardından ulaşmaktadır.

Maslak Ofis AdresiDSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul
Operasyon MerkeziOperations Center Trendyol Lojistik A.Ş. Orta Mahalle Öztaş Sokak No:7 C1 Blok Tuzla/İstanbul

Trendyol Express Nedir?

Trendyol Express şirketi içeriğimizin başında da belirttiğimiz gibi Trendyol e-ticaret sitesi üzerinden satılan ürünlerin kargo taşımacılığını yapan bir şirkettir. Trendyol Express şirketi bağımsız kuryeler ile çalışmaktadır. Yani Trendyol Express Taşıyıcı Ol Başvurusu yaptıktan sonra sizde Trendyol Express bünyesine dahil olabilir ve şirketin ürünlerini taşıyabilirsiniz.

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanmak için 0850 759 15 15 aradıktan sonra önce 4 ardından da 7 rakamlarını tuşlamanız yeterlidir. Teslimat Numaranızı müşteri temsilcinize ilettikten sonra kargonuzun mevcut durumu hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Trendyol Express konusunda daha fazla bilgi için ilgili içeriği ziyaret edebilirsiniz. Teknoloji kategorimizde de benzer konuları bulabilirsiniz.